Zapraszamy na Sylwester 2019/2020 do Hotelu Tumskiego

Zastanawiasz się, gdzie spędzić Sylwestra 2019/2020? Zapraszamy do zapoznania się z ofertą Hotelu Tumskiego.

Sylwester dla par

Szukasz pomysłu na spędzenie Sylwestra we dwoje? Specjalnie dla par przygotowaliśmy specjalny pakiet ‘bal sylwestrowy’ w atrakcyjnej cenie. Bal maskowy na wodzie to niepowtarzalne wydarzenie, które zapamiętacie na długo. Ugościmy Was ciepłym i zimnym bufetem, pełnym regionalnych smaków Dolnego Śląska.

Oferta sylwestrowa przewiduje nocleg w Hotelu Tumskim. Po zabawie do rana bez problemu bezpłatnie przedłużycie dobę hotelową do godziny 14. A jeśli macie ochotę świętować Nowy Rok dłużej – koszt kolejnej doby to tylko 150 złotych. Specjalnie dla naszych noworocznych gości przygotowaliśmy zniżkę na nocleg w dniach 1-2 stycznia oraz 10% rabatu na wszystkie dania w Barce Tumskiej oraz Karczmie Młyńskiej.

Koszt pakietu dla dwóch osób z 2 dobami noclegowymi i balem sylwestrowym wynosi 1499 złotych.

Z kolei singlom i osobom mieszkającym we Wrocławiu oferujemy opcję zakupu biletu wstępu na przyjęcie sylwestrowe – w okazyjnej cenie 350 złotych. Barka Tumska zaprasza wszystkich chętnych spędzić ostatni dzień roku w wyjątkowych okolicznościach!

Sylwester we Wrocławiu

Przywitaj nowy rok 2020 w niezwykłej scenerii– w samym centrum Wrocławia, w środku zabytkowej dzielnicy Ostrów Tumski. To cieszące się popularnością miejsce przyciąga osoby w różnym wieku oraz turystów z całego świata. Wejdź w nową dekadę XXI wieku w doskonałym towarzystwie i otoczeniu.