Zalety organizacji wesel zimą

Wiele osób stojącym przed organizacją przyjęcia weselnego, decyduje się na miesiące letnie. Jednak zima także może okazać się doskonałym czasem na zaplanowanie wesela. Czy wesele zimą ma sens?

Niepowtarzalny klimat

Przyszłe pary młode często podchodzą do zimowych terminów zaślubin niechętnie – zima kojarzy się bowiem z mrozem i szybkim zachodem słońca. Jednak żadna inna pora roku nie stwarza tak pięknych i klimatycznych warunków pogodowych jak właśnie zima. Przysypane warstwą śniegu miasto idealnie dopasuje się do bieli ślubnej sukni, tworząc bajkową scenerię do zdjęć. Z kolei szybciej kończący się dzień wynagrodzi dekoracja w postaci masy pięknych światełek, które najlepiej prezentują się właśnie po zachodzie słońca. Goście zaczną bawić się szybciej, gdyż, jak wiadomo, najlepsza zabawa odbywa się o zmierzchu.

 

Dogodność terminów

Patrząc na organizację wesela od strony technicznej, zima ułatwia znalezienie dogodnego, szybszego terminu. Jeśli nie macie ochoty czekać na ślub przez długie miesiące, a nawet lata, najłatwiej jest znaleźć termin od grudnia do marca. Większość par młodych pragnie zorganizować uroczystość w lecie, dlatego decydując się na termin zimowy, unikniecie długich poszukiwań sali. Wyróżnicie się, zyskując tym samym większą pewność, że żaden z gości nie będzie miał zaplanowanego przyjęcia w tym samym terminie.

 

Korzystne ceny

Z tych samych powodów niejednokrotnie możecie liczyć na zniżki przy wynajmie sal weselnych oraz atrakcji. Ponieważ wiele osób myśli w podobny sposób, wszystko to cieszy się mniejszym powodzeniem w chłodniejszych miesiącach. Możecie na tym skorzystać, organizując równie wyjątkowe wesele w zimowych, śnieżnych okolicznościach.

 

Wesele w Barce Tumskiej

Dlaczego warto zorganizować przyjęcie weselne w Hotelu Tumskim? Barka Tumska oraz Karczma Młyńska mogą poszczycić się menu przygotowanym przez nagradzanego szefa kuchni, Mariusza Kucharczaka – łączącego regionalne smaki z kulinarnymi nowinkami i spełniającego marzenia naszych gości. Para młoda może wybrać pomiędzy menu srebrnym, złotym oraz platynowym – każde z nich jest przygotowywane z najwyższą starannością.

 

Otwarty taras z widokiem na zabytkowy Ostrów Tumski zapewni niepowtarzalny klimat, doskonale sprawdzający się w przypadku kameralnych i eleganckich przyjęć weselnych.

Oferujemy doradztwo na każdym etapie planowania przyjęcia, by uczynić najważniejszy dzień w Waszym życiu jeszcze piękniejszym.