Schronisko młodzieżowe we Wrocławiu

W dzisiejszych czasach wiele planujących wesele przyszłych par młodych, pragnie wyróżnić się i zabłysnąć wyjątkową organizacją przyjęcia. Wesele odbywające się na wodzie jest jednym z ciekawych rozwiązań, stanowiących sporą odmianę wobec ceremonii mających miejsce na tradycyjnej sali weselnej. Dzięki możliwości organizacji wesela na pokładzie Barki Tumskiej, możesz spełnić swoje marzenia o niecodziennej celebracji najważniejszego dnia w Waszym życiu.

Uczyńcie ten szczególny dzień wyjątkowym

Barka Tumska Słodowa 10 jest całoroczną restauracją, która uraczy Państwa wspaniałym widokiem na zabytkowy Ostrów Tumski. Dzięki możliwości plenerowych ceremonii zaślubin, zawarcie związku małżeńskiego oraz przyjęcie weselne mogą odbyć się w tym samym, niezwykłym miejscu. Warto jednak pamiętać, iż świetna lokalizacja na Ostrowie Tumskim, zapewnia niewielką odległość od katedry oraz wszelkich kościołów. Dla pragnących, by ich wesele jeszcze bardziej zaskoczyło gości i utkwiło w pamięci najbliższych na długo, istnieje możliwość przypłynięcia świeżo upieczonej pary młodej łódką, która zacumuje tuż przy Barce. Starannie ułożone przez Szefa Kuchni, Mariusza Kucharczaka, menu jest dostępne w trzech wersjach: srebrnej, złotej oraz platynowej. Każde z nich zachwyci gości, dopasowując się do Państwa potrzeb.

Specjalistyczne doradztwo na etapie planowania przyjęcia oraz profesjonalna obsługa kelnerska sprawią, że pierwszy dzień wspólnego życia jako mąż i żona będzie dokładnie taki, jaki powinien według Państwa być.