Rodzinne Święta Bożego Narodzenia 2019 w Hotelu Tumskim

Chcesz spędzić Święta Bożego Narodzenia poza rodzinną miejscowością? Być może masz już dość corocznego przygotowywania dwunastu wigilijnych potraw i najchętniej wyrwałabyś się w miejsce wolne od zmartwień, gdzie mimo wszystko nie chcesz całkowicie rezygnować z obchodzenia tak ważnego święta. A może brakuje Ci ciepłej świątecznej atmosfery i zastanawiasz się, gdzie spędzić wigilijny wieczór? Oto nasza propozycja.

Gdzie spędzić Boże Narodzenie 2019?

Hotel Tumski oferuje Bożonarodzeniowy pakiet, którego częścią jest nocleg na 3 doby dla dwóch osób. To doskonała opcja dla par, które chcą spędzić wigilijny wieczór i Boże Narodzenie tylko we dwoje. W koszt pakietu wlicza się wigilijną wieczerzę, obiadokolacje w pierwszy i drugi dzień świąt. Świąteczne śniadania wprowadzą Was w wyjątkowy, świąteczny nastrój. Po zjedzeniu pysznych tradycyjnych potraw, możecie udać się na spacer po zabytkowym Ostrowie Tumskim. Zimowy Wrocław otuli Was świąteczną atmosferą i dostarczy niezapomnianych wrażeń, które zapamiętacie na długo. W pokoju będzie na Was czekać niespodzianka powitalna.

Święta z rodziną

Potrzebujesz odskoczni od obowiązków i odpoczynku z dala od miejsca zamieszkania? Spędź Boże Narodzenie z dziećmi w Hotelu Tumskim. Oferujemy specjalne zniżki dla najmłodszych. Wspólne kolędowanie i dekorowanie pierniczków z pewnością ucieszy Twoje pociechy. Bez konieczności przygotowywania bożonarodzeniowych potraw, spędzicie razem jeszcze więcej wspólnego czasu.Po trzech dniach pobytu bezpłatnie przedłużycie dobę hotelową do godziny 14, aby spokojnie spakować świąteczne podarki.