Restauracja na wodzie

Wrocław cieszy się obecnością na kulinarnej mapie wielu świetnych restauracji, jednak niewiele z nich jest tak wyjątkowych jak Barka Tumska. Nieczęsto bowiem w mieście takim jak Wrocław możemy zjeść obiad w restauracji na wodzie. Barka Tumska to zacumowana na Odrze, tuż przy Hotelu Tumskim, restauracja, której każdy pokład jest zaproszeniem do innego rodzaju koneserskich przeżyć.

Zapraszamy na pokład

Na najniższym, pokładzie dolnym, mieści się Tawerna oraz Mesa Kapitańska – miejsce, które idealnie sprawdzi się do wynajęcia na specjalne okazje: rocznice, przyjęcia, spotkania rodzinne czy biznesowe kolacje. Wyższy pokład, Mesa Oficerska, to restauracja dla osób spragnionych nowych, niezwykłych smaków oraz kulinarnych doznań – serwuje kuchnię Fusion, która zachwyci kubki smakowe gości. Mieszcząca się na kolejnym pokładzie Restauracja Słodowa 10 to największa sala restauracyjna, idealna na rodzinny obiad oraz spotkanie towarzyskie. Oferuje specjały przygotowane przez szefa kuchni i zachwyca widokiem na Ostrów Tumski. W Barce znajduje się również specjalny kącik piracki, przeznaczony dla najmłodszych. Po obiedzie goście Barki Tumskiej mogą udać się na czynną w sezonie wiosenno-letnim kawiarnię na tarasie widokowym i skosztować kawy o bogatym aromacie oraz zwieńczyć ucztę słodkim deserem.

Karczma Młyńska oraz Barka Tumska serwują szeroki wybór dań, przygotowanych przez cenionego szefa kuchni, Mariusza Kucharczaka. Kucharze stawiają na świeże, lokalne składniki, wydobywające z tradycyjnych dolnośląskich potraw najlepszy, regionalny smak. Smakosze, chętni poznawać lokalne dania, znajdą się we właściwym miejscu.