Poznaj naszą zimową ofertę konferencyjną 2020!

Zastanawiasz się, gdzie zorganizować szkolenie dla firm? Zajrzyj do zimowej oferty konferencyjnej Hotelu Tumskiego. Oferujemy wyjątkowe rabaty w terminie od 2 stycznia do 31 marca. Wynajem sali konferencyjnej z nowoczesnym wyposażeniem multimedialnym w cenie już od 1 złoty!

Gdzie zorganizować szkolenie?

Jeśli zależy Wam na kameralnych salach oraz pełnej dyskrecji, warto rozważyć Hotel Tumski. Oddajemy do Państwa dyspozycji sale szkoleniowe o różnej wielkości, dopasowane do potrzeb wielkich korporacji oraz lokalnych firm. Doskonała lokalizacja i bliskość wrocławskiego Rynku ułatwia dostęp do centrum oraz ucieszy pracowników możliwością poznania Wrocławia poza godzinami szkolenia. Parking dla uczestników, którzy przyjadą swoim samochodem, wynosi jedynie 1 złoty za dobę.

Konkretnie i smacznie

Przerwy kawowe już od 19 złotych za osobę dodadzą energii i pozwolą uczestnikom wyjazdu zintegrować się w trakcie rozmów przy kawie i smacznych przekąskach. Nasza restauracja Karczma Młyńska oferuje menu obiadowe już od 25 złotych za osobę. Szef kuchni oraz kucharze zadbali o to, by wszyscy nasi goście najedli się smacznie i przy okazji wizyty na Dolnym Śląsku posmakowali regionalnych dań z nutą nowoczesności.

Wygoda i korzystne ceny

W ofercie Hotelu Tumskiego znajdują się pokoje jednoosobowe w cenie 180 złotych za dobę, a także pokoje dwuosobowe w cenie 210 złotych za dobę. W koszt noclegu wliczone są smaczne śniadania, które dodadzą energii na resztę dnia.