Organizacja konferencji i szkoleń

HOTEL TUMSKI *** WROCŁAW - NAJLEPSZE MIEJSCE NA ORGANIZACJĘ KONFERENCJI

W naszym obiekcie możesz poczuć się bezpiecznie. Wykwalifikowany i przeszkolony personel hotelu jest do Państwa dyspozycji przez cały czas trwania pobytu. Bezpieczeństwo w trakcie szkoleń oraz konferencji jest naszym priorytetem. Przykładamy szczególną uwagę, aby każdy czuł się u nas komfortowo.

SALE KONFERENCYJNE

Sale Konferencyjne w Hotelu Tumskim

Hotel Tumski*** to miejsce w sercu Wrocławia gdzie możesz zorganizować konferencje małego oraz średniego formatu. Nasze sale konferencyjne są zróżnicowane, dlatego na organizację konferencji decydują się u nas zarówno małe firmy lokalne z Wrocławia i okolic, jak również potężne korporacje z kraju i zagranicy.

Centrum konferencyjne Wrocław w Hotelu Tumskim*** wyposażone jest w nowoczesny sprzęt multimedialny, oferujemy także w pełni sprawne, profesjonalne nagłośnienie i mikrofony bezprzewodowe. – dodatkowe usługi świadczymy na prośbę organizatorów. Jako obiekt dysponujemy 6 salami konferencyjnymi, które mogą posłużyć jako sale szkoleniowe lub jako sale bankietowe. Hotel Tumski*** to idealne pod względem lokalizacji, miejsce noclegowe z pięknym krajobrazem Ostrowa Tumskiego na konferencje. Umożliwia wynajem sal szkoleniowych w celu organizacji szkoleń dla mniejszych i większych firm oraz dla osób prywatnych, a także eventów firmowych, spotkań biznesowych, konferencji. Hotel Tumski*** pozwala na wynajem sal konferencyjnych również na godziny. 

 

SALE SZKOLENIOWE

Sale Szkoleniowe w Hotelu Tumskim

Kilkudniowe szkolenie? Jego organizacja to nie lada wyzwanie. Wymaga nie tylko znalezienia właściwego miejsca zdolnego pomieścić określoną liczbę uczestników, przy zachowaniu bezpiecznych odległości, ale też zapewnienia noclegu, posiłków i dodatkowych atrakcji zebranych w jednym miejscu. Hotel Tumski*** to idealny wybór. Oferujemy kompleksową organizację szkoleń we Wrocławiu.

Możemy zagwarantować profesjonalizm i doświadczenie, zdobyte przez lata organizacji różnego rodzaju eventów. Zapewniamy całkowitą prywatność podczas szkoleń oraz możliwość zarezerwowania kilku sal szkoleniowych jednocześnie, w zależności od liczby uczestników. Sale przygotujemy tak, aby spełniały Państwa najwyższe oczekiwania techniczne.

Dolnośląski klimat, piękny widok, wygodne oraz przestronne pokoje wpływają na poprawę samopoczucia i powodują, że z pozoru zwykłe spotkanie biznesowe staje się fantastycznym przeżyciem.

Bezpieczne szkolenia dla firm we Wrocławiu? Zapraszamy do kontaktu i rezerwacji wolnych terminów już dziś.

Zadzwoń! +48 71 322 61 41

Napisz! rezerwacje@hotel-tumski.com.pl

 

Zalety Hotelu Tumskiego***:

Idealna lokalizacja w centrum miasta

Bezprzewodowy dostęp do Internetu

Profesjonalne nagłośnienie

Możliwość wykonywania połączeń konferencyjnych

Tablice, projektory i ekrany do prezentacjiprojektory i ekrany do prezentacji

Mikrofony bezprzewodowe do skutecznej komunikacji z całą salą gości, bez względu na ich ilość

Specjalnie przygotowany bufet kawowy

Obsługa techniczna przez cały czas trwania wydarzenia

Możliwość zakwaterowania uczestników szkolenia w eleganckich pokojach hotelowych

Spełnimy także oczekiwania nietypowe. Elastyczność to nasze drugie imię

Nasze specjalnie przygotowane sale konferencyjne są w stanie pomieścić od 10 do nawet 110 osób, a same pomieszczenia można połączyć ze sobą za pomocą technologii audiowizualnych, tworząc pomieszczenie konferencyjne na łącznie 300 uczestników.

Masz pytania odnośnie rezerwacji sali?

Napisz do nas!


Poznaj nasze sale szkoleniowe znajdujące się w budynku Hotelu Tumskiego:


Sale na Barce Tumskiej-Słodowej 10:

Zapraszamy firmy i nowych kontrahentów do nawiązania współpracy korporacyjnej z Hotelem Tumskim. Indywidualnie negocjowane warunki umowy sprawiają, że każdy z naszych Klientów otrzymuje produkt idealnie dostosowany do swoich potrzeb.

Zapewniamy konkurencyjne ceny noclegów, dogodne warunki rezerwacji oraz rabaty na dodatkowe usługi.Skontaktuj się z nami. Z przyjemnością pomożemy Ci zaplanować wszystkie szczegóły: