Konferencje i bankiety

W celu dokonania rezerwacji prosimy o kontakt z Działem Sprzedaży: Zadzwoń! +48 71 322 61 41 Napisz! rezerwacje@hotel-tumski.com.pl  

Masz pytania odnośnie rezerwacji sali?

Napisz do nas!

Poznaj nasze sale szkoleniowe znajdujące się w budynku Hotelu Tumskiego:

Sale na Barce Tumskiej:

Nasze sale konferencyjne są zróżnicowane, dlatego na organizację konferencji decydują się u nas zarówno małe firmy lokalne z Wrocławia i okolic, jak również potężne korporacje z kraju i zagranicy.

Centrum Konferencyjne Wrocław wyposażone jest w nowoczesny sprzęt multimedialny – dodatkowe usługi świadczymy na prośbę organizatorów.

Jako obiekt dysponujemy 6 salami konferencyjnymi, które mogą posłużyć jako sale szkoleniowe lub jako sale bankietowe.

Hotel Tumski to idealny pod względem lokalizacji, miejsc noclegowych oraz pięknego krajobrazu Ostrowa Tumskiego hotel na konferencje. Umożliwia wynajem sal szkoleniowych w celu organizacji szkoleń dla mniejszych i większych firm oraz dla osób prywatnych, a także eventów firmowych, spotkań biznesowych, konferencji. Hotel Tumski pozwala na wynajem sal konferencyjnych również na godziny. Centrum konferencyjne zapewnia także catering, który jest niezbędny podczas przerw kawowych.

Dolnośląski klimat, piękny widok, wygodne oraz przestronne pokoje wpływają na poprawę samopoczucia i powodują, że z pozoru zwykłe spotkanie biznesowe staje się fantastycznym przeżyciem.

Zapraszamy firmy i nowych kontrahentów do nawiązania współpracy korporacyjnej z Hotelem Tumskim. Indywidualnie negocjowane warunki umowy sprawiają, że każdy z naszych Klientów otrzymuje produkt idealnie dostosowany do swoich potrzeb.

Zapewniamy konkurencyjne ceny noclegów, dogodne warunki rezerwacji oraz rabaty na dodatkowe usługi. Klienci korporacyjni Hotelu Tumskiego zyskują również specjalne stawki i oferty we wszystkich obiektach grupy LEO (Hotel Tumski&Barka Tumska, Zamek Kliczków oraz Folwark Książęcy).

Zarezerwuj już dziś!