Klimatyczne restauracje we Wrocławiu

Wpisując w wyszukiwarkę „restauracje we Wrocławiu”, z pewnością bez problemu znajdziesz przegląd interesujących lokali: na szybko, wegetariańskich czy kuchni rozmaitych krajów. Jednak co wybrać, gdy zależy Ci na niepowtarzalnym klimacie i niecodziennym doświadczeniu kulinarnym?

Gdzie zjeść we Wrocławiu?

Jeśli szukasz jedynej w swoim rodzaju restauracji, która mile zaskoczy Ciebie i Twoich towarzyszy, zajrzyj do Karczmy Młyńskiej. Restauracja położona w zabytkowym centrum Wrocławia oferuje wykwintne dania regionalne. Nagradzany szef kuchni, Mariusz Kucharczak, skomponował menu łączące w sobie bogactwo smaków charakterystycznych dla Dolnego Śląska.

Dania na każdą porę roku

W zależności od tego, czy udasz się do Karczmy w czasie lata, jesieni, zimy czy wiosny – poznasz nowe, niepowtarzalne smaki. Szef kuchni, tworząc menu restauracji, skoncentrował się na ujęciu w nim nie tylko regionalnych akcentów, ale również sezonowych dodatków. Dzięki nim w lecie skosztujesz lekkich odświeżających dań z owocami leśnymi w roli głównej. Podczas pierwszych jesiennych podmuchów wiatru poczujesz się jak w domu, rozgrzewając się daniami z dodatkiem grzybów czy śliwki. To właśnie tu skosztujesz dań z idealnie wyważonym smakiem i aromatem warzyw i owoców. Dzięki wykorzystaniu sezonowych dodatków, możesz mieć pewność, że kucharze naszej restauracji przygotowują potrawy ze świeżych, polskich produktów prosto od lokalnych dostawców.

Wyjątkowa okolica

Tym, co wyróżnia Karczmę Młyńską, jest jej położenie na mapie Wrocławia. Restauracja znajduje się w samym centrum najstarszej, zabytkowej dzielnicy – Ostrowa Tumskiego. Miejsce, dawniej będące wyspą, przywita Cię niepowtarzalnym widokiem na Odrę.

Chcesz spróbować lokalnych dań w nowoczesnej oprawie? Zapraszamy do Karczmy Młyńskiej!