Hotel Wrocław Rynek

Wybierając się na weekend do stolicy dolnego śląska, warto rozważyć nocleg w hotelu zlokalizowanym w pobliżu największej ilość atrakcji. Bez wątpienia wiele obiektów do zwiedzania znajduje się w okolicach wrocławskiego rynki i starego miasta. Warto więc poszukać dla siebie hotelu właśnie tutaj.

Hotel Tumski idealna lokalizacja do udanego zwiedzania miasta.

Bez cienia wątpliwości możemy w takiej sytuacji polecić Hotel Tumski, ponieważ znajduje się on zaledwie przysłowiowe „dwa kroki” od wrocławskiego rynku na znanym doskonale Ostrowie Tumskim. Ten hotel Wrocław rynek oferuje wysokiej jakości pokoje oraz posiłki zarówno w restauracji hotelowej, jak i pobliskiej Barce Tumskiej. Bogactwo regionalnej kuchni docenią szczególnie Ci goście, którzy oprócz zwiedzania chcą również poznać nieco lepiej lokalne potrawy.

Co można zobaczyć w okolicy?

Hotel Wrocław rynek pozwala na zwiedzenie zarówno sam rynek będący jednym
z największych tego typu miejsc w Polsce. Na uwagę zasługuje również Ratusz oraz wyjątkowo urokliwe kamieniczki starego miasta, jak i modernistyczny wieżowiec. Warto również zobaczyć fontannę, pręgierz oraz pomnik Fredry, jak i budynki nazywane Jaś i Małgosia, oraz oczywiście wrocławskie krasnale rozsiane po okolicznych uliczkach.Wybierając się na weekend do stolicy dolnego śląska, warto rozważyć nocleg w hotelu zlokalizowanym w pobliżu największej ilość atrakcji. Bez wątpienia wiele obiektów do zwiedzania znajduje się w okolicach wrocławskiego rynki i starego miasta. Warto więc poszukać dla siebie hotelu właśnie tutaj.