Ferie zimowe to doskonały czas, by spędzić czas z rodziną. Decydując się na krótki zimowy urlop, nie tylko zregenerujesz się i nabierzesz energii do dalszej pracy, ale również spędzisz cenny czas z dziećmi. Co robić w ferie zimowe, by zapewnić niezapomniane wrażenia sobie i swojej rodzinie?

Ferie zimowe we Wrocławiu

Jeśli chcesz umilić czas sobie i swojej rodzinie, nie musisz wyjeżdżać daleko. Drogie wakacje za granicą czy daleki wyjazd w góry to nie jedyny sposób na urozmaicone spędzenie czasu. Wiele atrakcji znajdziecie w rodzimym kraju i popularnym mieście – Wrocławiu. Często nie zdajemy sobie sprawy, jak niezwykłe miejsca kryją się niedaleko nas.

Ferie zimowe dla dzieci 2020

Warto, by dzieci poznały słynny Stary Rynek we Wrocławiu. Nie ma lepszego miejsca na zatrzymanie się we Wrocławiu niż Ostrów Tumski. Zabytkowa, najstarsza dzielnica w mieście kryje w sobie wiele historycznych ciekawostek, zagadek i tajemnic. To doskonałe miejsce, by w przyjemny sposób przybliżyć dzieciom historię rodzimego kraju.

Wrocław pełen atrakcji

Zapraszamy do skorzystania z oferty Hotelu Tumskiego. Oferujemy wygodne i przytulne pokoje dla całej rodziny w korzystnych cenach. W tym samym miejscu – w Karczmie Młyńskiej lub Barce Tumskiej na wodzie – wspólnie zjecie pyszne śniadania, obiady i kolacje. Szef kuchni, Mariusz Kucharczak, zadbał o to, by najedli się u nas również najmłodsi.