Dobra kawiarnia we Wrocławiu

Kiedy korzystając z usług Hotelu Tumskiego zapragniesz napić się dobrej kawy, nie musisz szukać daleko. Kawiarnia na tarasie widokowym Barki Tumskiej jest czynna w sezonie wiosenno-letnim, dzięki czemu możesz spędzić czas z najbliższymi bądź w pojedynkę, popijając kawę na świeżym powietrzu. Spróbujesz przepysznych deserów, takich jak wykwintny creme brulee, delikatna panna cotta z owocami czy strudel jabłkowy z sosem waniliowym, przygotowanych przez najlepszych kucharzy.

Wyjątkowe okolice

Karczma Młyńska oraz Barka Tumska, znajdujące się w centrum zabytkowej dzielnicy Wrocławia, oferują szeroki wybór kaw oraz herbat, dostosowując się do Twoich preferencji oraz zachwycając głębią smaku i aromatem starannie przygotowanych napojów. Zrelaksujesz się i odpoczniesz, przyglądając pięknym krajobrazom Ostrowa Tumskiego.

Natomiast kiedy zgłodniejesz i nabierzesz ochoty na coś konkretnego – wystarczy, że przejdziesz na niższy pokład Restauracji Słodowej 10. Wszystkie dania zostały skomponowane przez tytułowanego szefa kuchni Mariusza Kucharczaka, który w swoich potrawach stara się uchwycić najlepsze, regionalne smaki. Barka Tumska zachwyca niezwykłym widokiem na zabytkowy Ostrów Tumski, czyli najstarszą dzielnicę Wrocławia, dawniej będącą wyspą. Kawiarnia na tarasie widokowym jest najlepszym miejscem, by podziwiać historyczny Ostrów, jednocześnie delektując się pyszną kawą i spokojem.