Barka Tumska-Słodowa 10

Od dnia 24.10.2020 dania z naszej karty menu serwujemy na wynos z odbiorem osobistym!

Pomiędzy wyspami zabytkowego Ostrowa Tumskiego cumuje na rzece Odrze całoroczna restauracja Barka Tumska-Słodowa 10.

Zastanawiasz się, gdzie zjeść obiad we Wrocławiu?

Najlepsza restauracja we Wrocławiu zaprasza! Możesz tu leniwie sączyć drinka, zjeść lunch, wybrać się na rodzinny obiad lub zorganizować imprezę marzeń, jednocześnie spoglądając na przepiękny krajobraz Ostrowa Tumskiego.

Za wszystkie serwowane dania odpowiada Szef Kuchni – Mariusz Kucharczak, który w swojej pracy łączy pasję i przyjemność, a to co wychodzi z tego połączenia zaskakuje i zachwyca naszych Gości na talerzach.

Wszystkie pokłady Barki zostały zaaranżowane tak, by oddać zróżnicowany charakter każdego z nich:

  • Kawiarnia na tarasie widokowym – czynna w sezonie wiosenno-letnim. Najlepsza kawa we Wrocławiu zaskoczy Cię swoim bogatym aromatem i głębią smaku. Kawiarnia Wrocław to idealne miejsce na poranną kawę!
  • Restauracja Słodowa 10 – największa sala restauracyjna, gdzie można skosztować specjałów Szefa Kuchni oraz uraczyć się widokiem na zabytkowy i monumentalny Ostrów Tumski. Słodowa 10 to wyjątkowa restauracja z atrakcjami dla dzieci. Oferujemy menu dla dzieci oraz menu bezglutenowe.
  • Mesa Oficerska – sala restauracyjna z pięknym widokiem na Wyspę Słodową i bulwar spacerowy przy Placu Bema. Kuchnia Fusion zachwyca naszych swoim gości bogactwem kompozycji kulinarnych. Czerp przyjemność z jedzenia dzięki naszemu slow food!
  • Tawerna oraz Mesa Kapitańska na pokładzie dolnym – miejsca idealne na rodzinne obiady, przyjęcia, czy kameralne biznesowe kolacje. Zobacz nasze sale do wynajęcia Wrocław TUTAJ

Nie zapomnieliśmy także o najmłodszych, przygotowując dla nich specjalny kącik piracki!

Wszystkie sale do wynajęcia na Barce stanowią niezwykle interesującą ofertę konferencyjną i spotkań biznesowych.