Lokalizacja hotelu | Hotel Tumski Wrocław
Dla biznesu Podaruj prezent Schronisko "Na Wyspie"

Wydarzenia

Czytaj dalej »

Lokalizacja

Międzynarodowe Schronisko Młodzieżowe PTSM "Na Wyspie" usytuowane jest w centrum miasta (na Wyspie Słodowej, z pięknym widokiem na Odrę), tuż obok Ostrowa Tumskiego.

Ze schroniska do najważniejszych miejsc we Wrocławiu można dojść pieszo. Do Rynku, Starego Miasta, Katedry, Muzeum Narodowego, Panoramy Racławickiej spacer zajmuje kilka minut. Do Hali Ludowej i ZOO bardzo łatwo jest dojechać tramwajem.

LOTNISKO – SCHRONISKO NA WYSPIE
Należy wsiąść w autobus numer 406 odjeżdżający spod lotniska, dojechać do przystanku RENOMA, około 35 min., a następnie przejść ok. 80 m w linii prostej do przystanku tramwajowego i wsiąść w tramwaj linii 17 lub 6 odjeżdżajy odpowiednio  kierunku SĘPOLNO, KOWALE. Tramwajem należy dojechać do przystanku PLAC BEMA, ok. 12 minut. Po wyjsciu z tramwaju na przystanku PLAC BEMA w odległości 200 metrów znajduje się Hotel Tumski.
DWORZEC PKP/PKS – SCHRONISKO NA WYSPIE
Z dworca autobusowego lub dworca głównego PKP należy przejść ok. 300 metrów do przystanku tramwajowego DWORZEC AUTOBUSOWY lub DWORZEC GŁÓWNY PKP, wsiąść w tramwaj linii 8 lub 9 odjeżdżający odpowiednio w kierunki ZAWALNA, SĘPOLNO. Tramwajem należy jechać około 15 minut następnie wysiąść na przystanku PLAC BEMA. Hotel znajduje się w odległości 200 metrow od przystanku tramwajowego.
LINIE TRAMWAJOWE:
W odległości ok. 200 m. znajduje się przystanek tramwajowy.
Tramwaje jeżdżą na trasach :
8 ZAWALNA – TARNOGAJ
9 SĘPOLNO – PARK POŁUDNIOWY
17 SĘPOLNO – KRZYKI
23 KROMERA – KRZYKI
6 KRZYKI – KOWALE
Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.

OK, zamknij