Karczma Młyńska | Hotel Tumski Wrocław
Dla biznesu Podaruj prezent Schronisko "Na Wyspie"

Wydarzenia

Czytaj dalej »

Restauracja

Karczma Młyńska - tradycyjna kuchnia Dolnego Śląska

Serdecznie zapraszamy do skosztowania dań, które to na pewno podbiją Wasze podniebienia i sprawią, że z chęcią wrócicie do naszej Karczmy. W menu znajdziecie tradycyjne dania kuchni polskiej, idealnie pasujące do klimatu naszej restauracji.

Menu Karczmy Młyńskiej KLIKNIJ TUTAJ


Sprawdź menu Hotelu Tumskiego przygotowane na akcję Gęsina na Świętego Marcina odbywającą się w dniach 10.11-03.12.2017 KLIKNIJ TUTAJ


Sprawdź nasze Jesienne Menu Sezonowe! KLIKNIJ TUTAJ

 

Karczma Młyńska to tradycyjna kuchnia Dolnego Śląska. Mieści się w samym sercu Wrocławia, tuż przy Młynie Maria, który ma za sobą prawie osiemset letnią historię. To od niego właśnie restauracja zaczerpnęła swoją nazwę. Naszą karczmę polską otacza zaciszny ogródek, z którego roztacza się piękny widok na Odrę oraz Ostrów Tumski, czyli zabytkową część miasta. Wystrój jest utrzymany w stylu rustykalnym, z wieloma elementami sztuki folklorystycznej. 

Organizujemy m.in.: benefisy | chrzciny | imprezy okolicznościowe | komunie | konferencje | szkolenia | wesela

Jeśli uważają się Państwo za smakoszy kuchni polskiej, Karczma Młyńska to obowiązkowy punkt na kulinarnej mapie Wrocławia. Menu opiera się na swojskich przysmakach, tak dobrze znanych z babcinych stołów. W karcie znajdą Państwo najbardziej reprezentatywne dania kuchni staropolskiej.

Dbałość o zachowanie autentyczności restauracji staropolskiej ma swoje odzwierciedlenie w menu. Bogactwo i różnorodność to idealny opis kuchni Dolnego Śląska. Swoje inspiracje na nowe dania czerpiemy z bogatej tradycji kulinarnej regionu. 


Zachęcamy wszystkich entuzjastów restauracji staropolskich do odwiedzenia Karczmy Młyńskiej i skosztowania oferowanych tam dań kuchni polskiej. Zapraszamy na rodzime rarytasy w najlepszej restauracji oferującej tradycyjne staropolskie smaki we Wrocławiu.  

Oceń nas na:

Polecamy również: restaurację w Zamku Kliczków oraz Barkę Tumską, jedyną całoroczną restauracje na wodzie!

tel.: +48 71 322 60 77
e-mail: restauracje@hotel-tumski.com.pl

 

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.

OK, zamknij