Karczma Młyńska | Hotel Tumski Wrocław
Dla biznesu Podaruj prezent Schronisko "Na Wyspie"

Wydarzenia

Czytaj dalej »

Restauracja

Karczma Młyńska - tradycyjna kuchnia Dolnego Śląska

Serdecznie zapraszamy do skosztowania dań, które to na pewno podbiją Wasze podniebienia i sprawią, że z chęcią wrócicie do naszej Karczmy. W menu znajdziecie tradycyjne dania kuchni polskiej, idealnie pasujące do klimatu naszej restauracji.
 

Menu Karczmy Młyńskiej KLIKNIJ TUTAJ


Karczma Młyńska to tradycyjna kuchnia Dolnego Śląska. Mieści się w samym sercu Wrocławia, tuż przy Młynie Maria, który ma za sobą prawie osiemset letnią historię. To od niego właśnie restauracja zaczerpnęła swoją nazwę. Naszą karczmę polską otacza zaciszny ogródek, z którego roztacza się piękny widok na Odrę oraz Ostrów Tumski, czyli zabytkową część miasta. Wystrój jest utrzymany w stylu rustykalnym, z wieloma elementami sztuki folklorystycznej. 


Organizujemy m.in.: 
benefisy, chrzciny, imprezy okolicznościowe, komunie, konferencje, szkolenia oraz wesela


Jeśli uważają się Państwo za smakoszy kuchni polskiej, Karczma Młyńska to obowiązkowy punkt na kulinarnej mapie Wrocławia. Menu opiera się na swojskich przysmakach, tak dobrze znanych z babcinych stołów. W karcie znajdą Państwo najbardziej reprezentatywne dania kuchni staropolskiej.

Dbałość o zachowanie autentyczności restauracji staropolskiej ma swoje odzwierciedlenie w menu. Bogactwo i różnorodność to idealny opis kuchni Dolnego Śląska. Swoje inspiracje na nowe dania czerpiemy z bogatej tradycji kulinarnej regionu.


Zachęcamy wszystkich entuzjastów restauracji staropolskich do odwiedzenia Karczmy Młyńskiej i skosztowania oferowanych tam dań kuchni polskiej. Zapraszamy na rodzime rarytasy w najlepszej restauracji oferującej tradycyjne staropolskie smaki we Wrocławiu.  

Oceń nas na:

Polecamy również: restaurację w Zamku Kliczków oraz Barkę Tumską, jedyną całoroczną restauracje na wodzie!

tel.: +48 71 322 60 77
 

 

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.

OK, zamknij