Wesela | Hotel Tumski Wrocław
Für Bussiness Mach ein Geschenk Die Herberge "Na Wyspie"

Veranstaltungen

Lese weiter »

Wesela

Doskonale wiemy, że ślub i wesele należą niewątpliwie do najważniejszych wydarzeń w życiu. Chcąc uświetnić ten dzień szukają Państwo właściwego miejsca na jego realizację. I tu zaczyna się nasza rola. Dołożymy wszelkich starań, żeby pomóc Państwu na każdym etapie, poczynając od niełatwych weselnych przygotowań, poprzez dzień uroczystości, aż po rocznicę Państwa ślubu! Kompleksowa obsługa i wieloletnie doświadczenie sprawiają, że jest to wymarzone miejsce na organizację przyjęć weselnych. Nasze sale weselne na Barce Tumskiej oraz w Hotelu Tumskim są zawsze perfekcyjnie przygotowane na przyjęcie Pary Młodej i jej gości. Dbamy o wystrój sal i stołów. Przygotowujemy dekoracje kwiatowe, świece. Naszym atutem jest wyśmienita kuchnia, która od lat urzeka podniebienia naszych gości. Zapewnimy Państwu pełen profesjonalizm, dzięki czemu Para Młoda nie będzie musiała martwić się o najmniejszy szczegół. 

 

Sprawdź ofertę weselną Hotelu Tumskiego!
 

Zapraszamy do obejrzenia Hotelu Tumskiego i Barki Tumskiej osobiście!

Kontakt

tel.  +48 71 322 60 88/ 99 hotel@hotel-tumski.com.pl


Oferta sal weselnych:

Sala w Hotelu Tumskim:
 • Sala Czarnaurzeka niepowtarzalnym pięknem wnętrza. Może pomieścić około 70 osób w różnym układzie konstelacyjnym. Architektura wnętrza Sali buduje atmosferę ciepła i elegancji w stylu art déco
Sale na Barce Tumskiej:
 • Sala Tawernajedna z najładniejszych sal Barki mieszcząca się na dolnym pokładzie, słynąca z przytulnego wnętrza i pięknego widoku na spokojne wody Odry. Idealna na przyjęcie weselne w marynistycznym stylu, mieszcząca około 30 osób
 • Restauracja Blue Marine: restauracja wraz z barem pokładowym czynna przez cały rok! Doskonała dla kameralnych spotkań weselnych w tonacji Blue marine dla około 50 osób
 • Mesa Oficerskasalka Oficerska dla przyjęć rodzinnych w wersji minimalistycznej dedykowana dla grupy około 24 osób. Gra kolorów bieli i écru wprowadza wśród gości nastrój pogody ducha i zachęca do wspólnego przeżywania weselnych chwila
   


Barka Tumska jest jedyną we Wrocławiu całoroczną restauracją na wodzie. Otwarty taras z widokiem na Ostrów Tumski, jasne przestronne sale, śródziemnomorskie menu sprawią, że przyjęcie zapadnie w pamięci wszystkich gości na długi czas. Marinistyczny charakter Barki podkreślają jej możliwości i wyjątkowe dekoracje czterech zróżnicowanych sal. Dodatkowa atrakcja: Młodzi mogą przypłynąć na swoje wesele łódką - i zacumować ją przy Barce!

 

Ślub lub i wesele mogą się odbyć w jednym miejscu!

Hotel Tumski i Barka Tumska posiadają uprawnienia do organizacji ślubów kościelnych i cywilnych w swoich salach jak również dysponują parkingiem na 20 samochodów. Dlatego Para Młoda, przechodząc po uroczystości zaślubin do znajdującej się tuż obok sali weselnej, oszczędza czas, pieniądze i nerwy związane z organizacją transportu Gości. Po weselu Młodzi mogą zaproponować Swoim Gościom nocleg. Hotel Tumski dysponuje 103 miejscami w 57 pokojach, apartamencie i superiorze.

Jedzenie w Hotelu  Tumskim i na Barce Tumskiej  jest bardzo różnorodne!

Hotel Tumski i Barka Tumska słyną z szerokiej palety gastronomicznej. Nasz szef kuchni, Artur Dziegański, skomponuje dla Państwa menu szyte na miarę tak, aby zarówno Państwo Młodzi jak i Ich Goście byli oczarowani, usatysfakcjonowani, a przede wszystkim - syci!
 


Profesjonalna obsługa ślubu i wesela w każdym pakiecie obejmuje:

 • nocleg w apartamencie dla Pary młodej, wraz ze śniadaniem serwowanym do pokoju w dniu uroczystości
 • salę bez opłaty za wynajem
 • przywitanie chlebem i solą
 • wyszukane menu z możliwością indywidualnej kompozycji
 • menu dla dzieci do 2 lat bezpłatne
 • menu dla dzieci od 3 do 10 lat oraz dla obsługi (zespołu, kamerzysty, fotografa) z 50% rabatem
 • profesjonalną obsługę kelnerską
 • romantyczną kolację w pierwszą rocznicę ślubu
 • pomoc przy organizowaniu wszelkich szczegółów dotyczących przyjęcia
 • możliwość przeprowadzenia sesji zdjęciowej w obiektach
   

 


Usługi dodatkowe:

Hotel może kontaktować się z księdzem lub urzędnikiem USC w imieniu Pary Młodej. Na życzenie Państwa Młodych skoordynuje prace fryzjera, kosmetyczki,  florystów, DJ-a lub kapeli, fotografa ślubnego, kamerzysty, cukiernika, opiekunki dla dzieci, oświetleniowca. Hotel jest w stanie zapewnić przejazd bryczką lub limuzyną do ślubu, występ kwartetu smyczkowego lub wokalistów, dostarczenie dedykowanych, grawerowanych butelek wina lub wódki, ujęcia z drona oraz fotobudkę. Stworzymy dla Was projekcję zdjęć na rzutniku multimedialnym.

 

ac


Gwarantujemy Państwu nie tylko cudowne miejsce, profesjonalna obsługę, ale przede wszystkim wyjątkowe wspomnienia z tego jedynego dnia w życiu!
 

hotel@hotel-tumski.com.pl


 
 
Diese Webseite verwendet Cookies

Durch den Besuch akzeptieren Sie unsere Cookies Politik gemäß den Einstellungen Ihres Browsers.

OK, schließen