Barka Tumska | Hotel Tumski Wrocław
Dla biznesu Podaruj prezent Schronisko "Na Wyspie"

Wydarzenia

Czytaj dalej »

Barka Tumska

Pomiędzy wyspami zabytkowego Ostrowa Tumskiego unosi się na Odrze restauracja Barka Tumska. To ona od kilku lat urzeka zarówno Wrocławian jak i gości spoza stolicy regionu. Dlaczego nasza restauracja jest tak wyjątkowa? Barka Tumska to jedyna tego typu restauracja na wodzie we Wrocławiu. To miejsce zupełnie unikatowe. Możecie tu leniwie sączyć drinka, sycąc oczy przepięknym krajobrazem Ostrowa Tumskiego, albo skosztować doskonałych potraw.

Organizujemy m.in.: benefisy | chrzciny | imprezy okolicznościowe | komunie | konferencje | szkolenia | wesela

#NowaBarka - sprawdź nasze nowe menu KLIKNIJ TUTAJ
 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


Poszczególne pomieszczenia na 
Barce stanowią niezwykle interesującą ofertę konferencyjną i spotkań biznesowych KLIKNIJ TUTAJ

Trzy pokłady zostały zaaranżowane tak, by oddać zróżnicowany charakter każdego z nich: kawiarni na tarasie widokowym, Restauracji Blue Marine i Mesy Oficerskiej na pokładzie środkowym oraz Pubu Tawerna wraz z Mesą Kapitańską na pokładzie dolnym.
 

Nie zapomnieliśmy także o najmłodszych, przygotowując dla nich specjalny kącik piracki! Dbałość o detal, niezwykłe wyczucie smaku i staranność wykonania najlepiej charakteryzują wnętrza jedynej we Wrocławiu restauracji na wodzie.

Dostęp do Barki Tumskiej umożliwiony został z lądu – od strony Hotelu Tumskiego – i rzeki, stanowiąc jednocześnie przystań dla jednostek pływających na trasie Śródmiejskiego Węzła Wodnego.

Regulamin kart lojalnościowych:

Oceń nas na:


Polecamy również: Karczmę Młyńską oraz Restaurację Zamkową 

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.

OK, zamknij